نسخه آزمایشی
چهارشنبه 02 خرداد 1397 ساعت 00:00
جهانبخش:تیم فوتبال شاهین هیات مدیره متخصص می خواهد

استاندار بوشهر گفت: تیم فوتبال شاهین پارس بوشهر به هیات مدیره متخصص و دلسوز نیاز دارد.

به گزارش روابط عمومی استانداری بوشهر، محمدحسین جهانبخش در جمع خبرنگاران افزود: برای حفظ آبرومندانه تیم در لیگ برتر در فصل جدید باید هیات مدیره‌ای متخصص داشته باشیم ضمن اینکه این هیات مدیره باید دلسوز باشد تا بتواند برای بهبود وضعیت تیم تلاش کند.

وی اظهار داشت: تیم شاهین60 سال قدمت دارد و طرفداران هیچ تیمی به اندازه طرفداران شاهین نسبت به تیمشان تعصب ندارند و تنها تیمی است که در زمان تمرین از این همه تماشاگر برخوردار است.

جهانبخش تصریح کرد: تیم شاهین در چند سال اخیر با مشکلات زیادی مواجه شده است و تمام تلاش مجموعه مدیریتی استان این است که این مشکلات مرتفع شود.

استاندار بوشهر با اشاره به وضعیت شاهین در لیگ برتر یادآور شد: ماندگاری شاهین در لیگ برتر در فصل گذشته خوب نبود و باید از این بهتر باشد و امیدواریم این تیم با ترکیب جدید بتواند در این فصل وضعیت بهتری داشته باشد.

وی ادامه داد: استان بوشهر بستر فوتبال‌خیزی دارد و استعدادهای بسیار خوبی در این زمینه در استان وجود دارد که نیازمند شناسایی، شکوفایی و هدایت و حمایت است.

جهانبخش بیان کرد: حضور شاهین در لیگ برتر نقش زیادی در معرفی استان داشته و دارد بنابراین باید تلاش کنیم این حضور پررنگ و موفق باشد.

 

   1390/3/31        

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
خبرخوان